Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiZLOT KARAWANINGOWY PDF Drukuj Email

 

 
DOŻYNKI GMINNE 2017 PDF Drukuj Email

Tegoroczne obchody święta planów z racji niekorzystnych warunków pogodowych odbyły się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Łubnicach, gdzie mieszkańców gminy i przybyłych gości powitała wójt gminy Łubnice Anna Grajko.

Następnie starostowie tegorocznych dożynek Dorota Komasara i Józef Dulęba uroczyście przekazali gospodarzowi gminy tradycyjny bochen chleba i bukiet dożynkowy.

Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Leszek Ziółek sekretarz gminy, członkowie: ks. Krzysztof Serafin proboszcz parafii Beszowa i Mariusz Bolon - Centrum Kultury w Łubnicach, dokonała oceny wieńców przygotowanych przez poszczególne sołectwa.

 


Pierwsze miejsce w konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy po raz drugi z rzędu zdobyło sołectwo Grabowa, które reprezentowali gospodarze Renata Głozowska i Michał Dach.

Więcej…
 
Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej PDF Drukuj Email

 

Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach

zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.

Poniżej regulamin i karty zgłoszeń.

Załączniki:
Pobierz (karta zgłoszenia 2017.jpg)karta zgłoszenia[ ]2294 Kb
Pobierz (nieprof reg 2017 str1.jpg)Regulamin 1[ ]3203 Kb
Pobierz (nieprof reg 2017 str2.jpg)Regulamin 2[ ]3171 Kb
 
DOŻYNKI GMINNE PDF Drukuj Email

 

 
BIESIADA ŁUBNICKA 2017 PDF Drukuj Email

 

22 lipca na placu rekreacyjnym w Łubnicach bawiły się tłumy podczas ,,Biesiady Łubnickiej " na śląską nutę. Impreza rozpoczęła się występami dzieci z sekcji tanecznej działającej przy Centrum Kultury w Łubnicach oraz śpiewającej młodzieży z terenu gminy. Dobrą muzykę i świetną zabawę zgromadzonej publiczności zapewnił także Zespół Estradowo- Ludowy ,,Łubnicka Nuta".

Śląska Kabaretowa Grupa Biesiadna FEST doskonale wprowadziła wszystkich w śląskie klimaty. Grupa FEST to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana muzyka. Atrakcją imprezy był niewątpliwie koncert Mariusza Kalagi z zespołem.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 55

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016