Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiPDF Drukuj Email

 
Na beskidzkim szlaku... PDF Drukuj Email

Słoneczny weekend października (13-14.10.2012) liczna grupa mieszkańców gminy miała okazję spędzić na wycieczce w Beskidach. Organizatorem wyjazdu było Centrum Kultury w Łubnicach. Na trasie podróży znalazł się: Żywiec, Inwałd, Gilowice, Szczyrk oraz Bielsko – Biała.

Pierwszy dzień podróży rozpoczęliśmy od zwiedzania Parku Miniatur w Inwałdzie koło Wadowic. Gdzie na powierzchni  75 tys. m2 mogliśmy podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla wielu państw. Uczestnicy wycieczki w ciągu zaledwie trzech godzin mogli stanąć m.in. pod Krzywą Wieżą w Pizie, Statuą Wolności, Wieżą Eiffla, na Placu św. Piotra, pod Bramą Brandenburską czy koło Muru Chińskiego.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Załączniki:
Pobierz (karta zgłoszeniowa pdf.pdf)Karta zgłoszeniowa[ ]26 Kb
Pobierz (Regulamin konkursu pdf.pdf)Regulamin konkursu[ ]248 Kb
 
PDF Drukuj Email

 

 
Zjazd Latarników w Tarnowie z naszym udziałem PDF Drukuj Email

W dniach 24 – 25 września 2012 r. w Tarnowie, w Centrum Sztuki Mościce odbył się I Ogólnopolski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej. W zjeździe udział wzięło ponad 300 osób z całej Polski, w tym grupa Latarników z gminy Łubnice: Aleksandra Stachniak, Aneta Śmiszek, Julita Anioł, Katarzyna Kwiatkowska i Mariusz Bolon.

Zjazd odbył się w ramach projektu Polska Cyfrowa Równych Sans. Realizatorami PCRS są Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie "Miasta w Internecie". Głównym zadaniem projektu jest przeszkolenie ponad 2600 Latarników Polski Cyfrowej.

Uczestnicy Zjazdu spotkali się po to, by bliżej się poznać, wymienić doświadczenia, a przede wszystkim podyskutować o celowości i przyszłości inicjatywy. Podczas dwóch dni dyskutowano o tym, jak wprowadzać w życie nowe metody i sposoby zachęcania pokolenia 50+ do „pierwszego kroku w Internecie”, a także jak skutecznie zdobywać wsparcie dla swoich działań we własnym środowisku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 48 z 52

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016