Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiKoncert Galowy przeglądu "Pięknie Żyć..." PDF Drukuj Email

Koncert Galowy, który odbył się 22 listopada 2012 r. w Centrum Kultury w Łubnicach to finał przeglądu artystycznego „Pięknie Żyć…”. Organizatorem przeglądu był Urząd Gminy w Łubnicach, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Centrum Kultury w Łubnicach.

Celem koncertu było zaprezentowanie się laureatów wyłonionych podczas przeglądu jaki miał miejsce w dniach 12 – 16 listopada 2012 r. w poszczególnych szkołach na terenie gminy. Aspiracją było zaprezentowanie zdolności aktorskich dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni twórczej, wymiana doświadczeń a także rozbudzenie zainteresowań.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

 

 
"Pięknie Żyć..." w szkole PDF Drukuj Email

„Pięknie Żyć…” pod takim hasłem w dniach 12 – 16 listopada 2012 r. odbył się przegląd artystyczny w poszczególnych szkołach na terenie gminy Łubnice. Organizatorem przeglądu był Urząd Gminy w Łubnicach, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Centrum Kultury w Łubnicach.

Celem konkursu było zaprezentowanie zdolności aktorskich dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni twórczej, wymiana doświadczeń a także rozbudzenie zainteresowań. Tematem przeglądu były prezentacje wokalne i recytatorskie nawiązujące do hasła konkursu oraz turniej prac plastyczny i wiedzy o tematyce bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień.

 

Załączniki:
Pobierz (LISTA LAUREATÓW.doc)lista laureatów[ ]39 Kb
Więcej…
 
PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 48 z 53

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016