Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiPDF Drukuj Email

 
Półkolonia z uśmiechem PDF Drukuj Email

W dniach 23.07- 03.08.2012 roku odbyła się Półkolonia dla dzieci z terenu gminy Łubnice. W wypoczynku wzięło udział 25 dzieci. Organizatorem przy zaangażowaniu pracowników Centrum Kultury w Łubnicach był Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników w Warszawie. Podczas dwutygodniowego wypoczynku zaplanowano wiele atrakcji. Oprócz ciekawych wycieczek (basen w Busku- Zdroju, Park Jurajski w Bałtowie i Labirynt kukurydzy w Kurozwękach) zorganizowano wycieczki do lasu, warsztaty plastyczne i manualne, zajęcia ruchowe oraz ognisko. Dodatkową atrakcją było spotkanie z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy, Komendy Powiatowej Policji, Ratownictwa Medycznego, Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej, Państwowej Straży Pożarnej.

Więcej…
 
"Łubnice Artystycznie" PDF Drukuj Email

„Biesiada Łubnicka”, która odbyła się w niedzielę 22 lipca to finał „I Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarsko – Fotograficznego”. Plener został zorganizowany w dniach 10 – 22 lipca na terenie gminy w ramach projektu „Łubnice Artystycznie – I Międzynarodowy Plener Rzeźbiarsko – Fotograficzny i Biesiada Łubnicka”.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00 na nowym obiekcie rekreacyjnym w Łubnicach. Oficjalnego otwarcia i powitania gości dokonała Dyrektor Centrum Kultury – Aleksandra Stachniak oraz Wójt Gminy Łubnice – Anna Grajko. Następnie głos zabrali zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Staszowskiego – Michał Skotnicki, Burmistrz Kazimierza Dolnego – Grzegorz Dunia, Dyrektor Biura Senatorskiego Senatora RP Mieczysława Gila - Józef Małobęcki a także Posłowie na Sejm RP Maria Zuba i Krzysztof  Lipiec oraz Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Tarnowski. W swych przemówieniach wszyscy podkreślali dynamiczność z jaką rozwijają się Łubnice – zarówno pod względem wizualnym, jak i kulturowym.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 48 z 51

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016