Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiBIESIADA ŁUBNICKA 2017 PDF Drukuj Email

 

 
PIKNIK WĘDKARSKI PDF Drukuj Email

W słoneczną niedzielę, 25 czerwca br. po raz drugi przy zbiorniku wodnym Żwirownia w Budziskach odbyły się spławikowe zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży.

W zawodach udział wzięło 23 osoby. Po zakończonych połowach odbyło się ważenie oraz przydzielanie punktów przez sędziego zawodów Tomasza Klimczaka.

Zwycięzcą zawodów okazał się Jan Szymura z Orzelca Dużego, który wspólnie z tatą złowił największą ilość ryb, za co otrzymał puchar, nagrodę w postaci aparatu fotograficznego oraz dyplom za zdobycie I miejsca.

Pozostałe osoby biorące udział w pikniku niezależnie od wyniku również otrzymały nagrodę rzeczową oraz dyplom. W imieniu posła Michała Cieślaka nagrody wręczyli Edgar Kobos i Ewa Szymura. W trakcie trwania pikniku uczestnicy częstowali się kiełbaską z grilla.

Piknik miał na celu promocję aktywnej formy spędzania wolnego czasu, integrację dzieci i młodzieży oraz promowanie walorów przyrodniczych naszej gminy.

Więcej…
 
LATO z KULTURĄ PDF Drukuj Email

 

 

 
PIKNIK WĘDKARSKI PDF Drukuj Email

 

 
Dzień Dziecka – święto wszystkich dzieci na całym świecie PDF Drukuj Email

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jest to okazja do organizowania specjalnych akcji, koncertów i zabaw w szkołach i instytucjach uświetniających dla uświetnienia tego dnia.

Dla rodziców to okazja na spędzenie dodatkowego czasu ze swoimi dziećmi, składania im życzeń z okazji Dnia Dziecka oraz obdarowania swoich pociech prezentami. Jednak najlepszym prezentem dla każdego dziecka jest przede wszystkim miłość, troska i zainteresowanie ze strony jego rodziców.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 55

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016