Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiOFERTA KULTURALNA NA ROK 2017/2018 PDF Drukuj Email

 

 
"Razem w Drodze" zlot karawaningowy w Łubnicach PDF Drukuj Email

W dniach 8- 10 września br. na terenie gminy Łubnice odbyło się V Terenowe Spotkanie Członków Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego ,,Razem w Drodze". Do Łubnic przybyło 25 załóg (55 osób) z całej Polski. Załoga, która pokonała najwięcej kilometrów, by spotkać się w Łubnicach, przyjechała aż z Wejherowa. Coraz więcej fanów zyskują samochody z przyczepą i kampery, które wielu nazywa pieszczotliwie ,,domkami na kółkach". W europejskich krajach moda na taką formę wypoczynku święci triumfy od dawna. W Polsce karawaning szybko zdobywa nowych zwolenników. Wśród mieszkańców gminy Łubnice kampery i przyczepy stacjonujące na placu rekreacyjnym wzbudzały bardzo duże zainteresowanie.

Więcej…
 
ZLOT KARAWANINGOWY PDF Drukuj Email

 

 
DOŻYNKI GMINNE 2017 PDF Drukuj Email

Tegoroczne obchody święta planów z racji niekorzystnych warunków pogodowych odbyły się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Łubnicach, gdzie mieszkańców gminy i przybyłych gości powitała wójt gminy Łubnice Anna Grajko.

Następnie starostowie tegorocznych dożynek Dorota Komasara i Józef Dulęba uroczyście przekazali gospodarzowi gminy tradycyjny bochen chleba i bukiet dożynkowy.

Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Leszek Ziółek sekretarz gminy, członkowie: ks. Krzysztof Serafin proboszcz parafii Beszowa i Mariusz Bolon - Centrum Kultury w Łubnicach, dokonała oceny wieńców przygotowanych przez poszczególne sołectwa.

 


Pierwsze miejsce w konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy po raz drugi z rzędu zdobyło sołectwo Grabowa, które reprezentowali gospodarze Renata Głozowska i Michał Dach.

Więcej…
 
Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej PDF Drukuj Email

 

Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach

zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.

Poniżej regulamin i karty zgłoszeń.

Załączniki:
Pobierz (karta zgłoszenia 2017.jpg)karta zgłoszenia[ ]2294 Kb
Pobierz (nieprof reg 2017 str1.jpg)Regulamin 1[ ]3203 Kb
Pobierz (nieprof reg 2017 str2.jpg)Regulamin 2[ ]3171 Kb
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 56

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016