Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiPiknik na ludowo PDF Drukuj Email

Kto nie miał pomysłu jak spędzić sobotnie popołudnie mógł uczestniczyć w ,,Pikniku na Ludowo" , który odbył się 27 maja na placu przy Centrum Kultury. Późnym popołudniem odbyły się warsztaty manualne. Dzieci pod okiem instruktorów zdobiły torby ekologiczne motywami folkowymi. Odbyły się również warsztaty lepienia z gliny i kiermasz darmowej książki. Każdy mieszkaniec mógł powiększyć swoją bibliotekę o ciekawe pozycje o różnej tematyce, które były dostępne na kiermaszu. Na zakończenie pikniku na placu zaprezentował się Zespół Estradowo- Ludowy ,,Łubnicka Nuta". Piknikiem rozpoczęliśmy tegoroczny sezon imprez plenerowych.

Więcej…
 
Wycieczka do ENERGYLANDII PDF Drukuj Email

 

 
„Pięknie Żyć…” w szkole PDF Drukuj Email

„Pięknie Żyć…” pod takim hasłem w maju br. odbył się przegląd artystyczny w poszczególnych szkołach na terenie gminy Łubnice. Organizatorem przeglądu tradycyjnie był Urząd Gminy w Łubnicach, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Centrum Kultury w Łubnicach.

Celem konkursu było zaprezentowanie zdolności aktorskich dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni, wymiana doświadczeń a także rozbudzenie zainteresowań. Tematem przeglądu były prezentacje wokalne i recytatorskie nawiązujące do hasła konkursu oraz turniej prac plastyczny i wiedzy o tematyce bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień. Konkurs został przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy 1-3, klasy 4-6 (szkoła podstawowa) oraz klasy 1-3 (gimnazjum).

Występy sceniczne oraz prace młodych artystów oceniała komisja konkursowa - biorąc pod uwagę walory artystyczne, pomysłowość, grę aktorską, dobór rekwizytów oraz strojów – przyznając „Złote Bilety” w każdej kategorii jednoznaczne z udziałem w finale.

W konkursie udział wzięli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wilkowej, Gacach Słupeckich, Łubnicach i Budziskach oraz Publicznego Gimnazjum w Łubnicach. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na wyrazy uznania i gratulacje za odwagę, trud i przedstawienie własnej, oryginalnej interpretacji przygotowanych utworów oraz prac.

Więcej…
 
DZIEŃ DZIECKA PDF Drukuj Email

 
Kiermasz Darmowej Książki! PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 55

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016