Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiPIKNIK WĘDKARSKI PDF Drukuj Email

 

 
Dzień Dziecka – święto wszystkich dzieci na całym świecie PDF Drukuj Email

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jest to okazja do organizowania specjalnych akcji, koncertów i zabaw w szkołach i instytucjach uświetniających dla uświetnienia tego dnia.

Dla rodziców to okazja na spędzenie dodatkowego czasu ze swoimi dziećmi, składania im życzeń z okazji Dnia Dziecka oraz obdarowania swoich pociech prezentami. Jednak najlepszym prezentem dla każdego dziecka jest przede wszystkim miłość, troska i zainteresowanie ze strony jego rodziców.

Więcej…
 
Piknik na ludowo PDF Drukuj Email

Kto nie miał pomysłu jak spędzić sobotnie popołudnie mógł uczestniczyć w ,,Pikniku na Ludowo" , który odbył się 27 maja na placu przy Centrum Kultury. Późnym popołudniem odbyły się warsztaty manualne. Dzieci pod okiem instruktorów zdobiły torby ekologiczne motywami folkowymi. Odbyły się również warsztaty lepienia z gliny i kiermasz darmowej książki. Każdy mieszkaniec mógł powiększyć swoją bibliotekę o ciekawe pozycje o różnej tematyce, które były dostępne na kiermaszu. Na zakończenie pikniku na placu zaprezentował się Zespół Estradowo- Ludowy ,,Łubnicka Nuta". Piknikiem rozpoczęliśmy tegoroczny sezon imprez plenerowych.

Więcej…
 
Wycieczka do ENERGYLANDII PDF Drukuj Email

 

 
„Pięknie Żyć…” w szkole PDF Drukuj Email

„Pięknie Żyć…” pod takim hasłem w maju br. odbył się przegląd artystyczny w poszczególnych szkołach na terenie gminy Łubnice. Organizatorem przeglądu tradycyjnie był Urząd Gminy w Łubnicach, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Centrum Kultury w Łubnicach.

Celem konkursu było zaprezentowanie zdolności aktorskich dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni, wymiana doświadczeń a także rozbudzenie zainteresowań. Tematem przeglądu były prezentacje wokalne i recytatorskie nawiązujące do hasła konkursu oraz turniej prac plastyczny i wiedzy o tematyce bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień. Konkurs został przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy 1-3, klasy 4-6 (szkoła podstawowa) oraz klasy 1-3 (gimnazjum).

Występy sceniczne oraz prace młodych artystów oceniała komisja konkursowa - biorąc pod uwagę walory artystyczne, pomysłowość, grę aktorską, dobór rekwizytów oraz strojów – przyznając „Złote Bilety” w każdej kategorii jednoznaczne z udziałem w finale.

W konkursie udział wzięli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wilkowej, Gacach Słupeckich, Łubnicach i Budziskach oraz Publicznego Gimnazjum w Łubnicach. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na wyrazy uznania i gratulacje za odwagę, trud i przedstawienie własnej, oryginalnej interpretacji przygotowanych utworów oraz prac.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 56

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016