Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiPrzegląd Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj Email

 

Załączniki:
Pobierz (KARTA ZGŁOSZENIA.pdf)Karta zgłoszenia[ ]31 Kb
Pobierz (REGULAMIN -2017.pdf)Regulamin przeglądu[ ]50 Kb
 
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE PDF Drukuj Email

 

 
ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE PDF Drukuj Email

 

 
KOPCIUSZEK PDF Drukuj Email

 

,,Kopciuszek" to prawdziwa bajka, nostalgiczna podróż do świata pełnego czarów, gdzie spełniają się marzenia i sny, a każda historia odznacza się szczęśliwym zakończeniem. Mogłoby się wydawać, że kolejna próba przedstawienia starej baśni braci Grimm, która została opowiedziana już przecież ze sto razy i na wszystkie możliwe sposoby, jest bezcelowa. Szczęśliwie to tylko pozory.

Stowarzyszenie Inicjatyw Ludzi Aktywnych przy wsparciu Centrum Kultury w Łubnicach podjęło się nie lada wyzwania przygotowania spektaklu dla mieszkańców gminy Łubnice (i nie tylko) z okazji Dnia św. Mikołaja. 6 grudnia o godzinie 18.30 przed salą wypełnioną aż po brzegi wspaniałą publicznością 12 aktorów- amatorów opowiedziało losy Kopciuszka.

Więcej…
 
ŚWIĄTECZNE WARSZTATY OZDÓB CHOINKOWYCH PDF Drukuj Email

Centrum Kultury w Łubnicach 2 grudnia zorganizowało warsztaty plastyczne robienia zabawek choinkowych. Dzieci i młodzież z niewielką pomocą z naszej stron wykonywała z kolorowego papieru bombki trójwymiarowe, aniołki z bibuły, pajacyki z szyszek, łańcuchy ze słomek i bibuły.

Natomiast 8 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Orzelcu Dużym seniorzy na warsztatach ozdabiali styropianowe bombki cekinami, wstążkami, gwiazdkami. Jeden z uczestników warsztatów wykonał z koralików i drucików drzewko szczęścia, które na pewno wszystkim przyniesie szczęście, zdrowie i dobrobyt w Nowym Roku.

Jeśli chcecie aby i wasza choinka była niepowtarzalna i wyjątkowa zachęcamy do zrobienia samodzielnie zabawek na choinkę.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 52

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016