Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiTeatr BAGATELA PDF Drukuj Email

 

 
INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO 2016/2017 PDF Drukuj Email

 

 

 

 
Z wizytą w Lanciano PDF Drukuj Email

W dniach 2-5 września 2016 r. do Lanciano we Włoszech wybrali się przedstawiciele Bractwa Rycerskiego Zamku Szydłów z wójtem Janem Klamczyńskim na czele oraz Aleksandrą Stachniak - dyrektor Centrum Kultury w Łubnicach. Delegacja wzięła udział w obchodach XXXV Edizione Rievocazione Storica dell’investitura del Mastrogiurato.

Głównym celem wyjazdu było jednak potwierdzenie przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych „AVITO VIVIT HONORE” w ramach którego działa Bractwo Rycerskie Zamku Szydłów, przystąpienia do grupy Confédération Européenne des Fêtes et Manifestations Historiques zrzeszającej miasta i stowarzyszenia zajmujące się kultywowaniem tradycji historycznych.

Więcej…
 
Talent Staszowski 2016 PDF Drukuj Email

Talent Staszowski 2016 - zapraszamy na casting

Rusza druga edycja show „Echa Dnia” - Talent Staszowski, w którym szukamy ciekawych osób posiadających niezwykłe umiejętności i pasje.

Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, a może żonglujesz, jesteś iluzjonistą, lub masz inne talenty? Zgłoś się i pokaż siebie na castingu! Najlepsi powalczą o nagrody.

Rok temu tytuł Talentu Staszowskiego zdobył zespół wokalny Rytm ze Staszowskiego Ośrodka Kultury. Kto tym razem zwycięży show? Zapraszamy na casting. Wartość nagród rzeczowych to 1500 złotych!

Więcej…
 
Gminne Święto Plonów 2016 PDF Drukuj Email

Tegoroczne obchody święta planów tradycyjnie rozpoczęły się mszą świętą za rolników odprawioną przez ks. proboszcza Krzysztofa Serafina w kościele parafialnym w Beszowej. W trakcie eucharystii dziękowano Bogu za urodzaj, a rolnikom za ich pracę i trud.

Dalsza część uroczystości miała miejsce na placu rekreacyjnym w Łubnicach, gdzie mieszkańców gminy i przybyłych gości powitali wójt gminy Łubnice Anna Grajko i przewodniczący Rady Gminy Marian Komasara. Następnie starostowie tegorocznych dożynek Zofia Gil i Jerzy Karwasiński przekazali gospodarzowi gminy tradycyjny bochen chleba i bukiet dożynkowy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 51

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016