Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiLATO Z QULTURĄ PDF Drukuj Email

 

 
Zapraszamy na PIKNIK WĘDKARSKI! PDF Drukuj Email

 

 
Dzień Dziecka z CK! PDF Drukuj Email

Dzień Dziecka to najmilsze święto w kalendarzu, dlatego 2 czerwca Centrum Kultury w Łubnicach zorganizowało dla dzieci liczne atrakcje. Kapryśna pogoda spłatała nam figla ,więc świętowanie zaczęliśmy w sali widowiskowej. Tanecznym krokiem przywitała dzieci grupa taneczna z Centrum Kultury prowadzona przez panią Weronikę Koziarz – Dygulską. Następnie sprytnie przejęła pałeczkę Wesoła Gromadka. W mig na sali stanęła dmuchana zjeżdżalnia. Były tańce wygibańce, zabawy integracyjne, nauka żonglowania, nie mogło też zabraknąć malowania buziek.

W końcu przestało padać. Ciąg dalszej zabawy miał miejsce na placu Centrum Kultury. Odbył się pokaz robienia dużych baniek mydlanych. Dzieci mogły skorzystać z bezpłatnego basenu z kulami wodnymi oraz dmuchanego placu zabaw. Dla łasuchów był popcorn, wata cukrowa oraz piniata pełna słodkości. Czyli wszystko to, co jest potrzebne dzieciom do wspaniałej zabawy.

Więcej…
 
Dzień Dziecka 2016 PDF Drukuj Email

 
Wyjazd do Teatru "Groteska" w Krakowie PDF Drukuj Email

28 maja br. Centrum Kultury w Łubnicach w ramach Dnia Animatora Kultury i Bibliotekarza zabrało dzieci uczęszczające na zajęcia oraz młodych aktywnych czytelników naszej biblioteki na przedstawienie do teatru „Groteska” w Krakowie.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć spektakl na podstawie lektury L. M. Montgomery pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”. Była to ciepła, pełna humoru opowieść o potrzebie akceptacji, wartości rodziny i przyjaźni.

Na Zielone Wzgórze do domu Mateusza i Maryli Cuthbert przybywa jedenastoletnia Ania Shirley. Ania jest sierotą, wcześnie straciła rodziców, ale swoim pozytywnym nastawieniem do życia podbija serca wszystkich wokół. Szalone przygody rudowłosej Ani i jej przyjaciół aktorzy odegrali w żywym planie. Dowcipnym dialogom towarzyszyły liczne piosenki, wykonane w niezwykle atrakcyjnej konwencji musicalu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 49

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016