Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

Liczniki"Nie do wiary! w bibliotece kryją sie czary" PDF Drukuj Email

W dniu 17 kwietnia br. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Łubnicach gościli aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa ze spektaklem promującym czytelnictwo „Nie do wiary! W bibliotece kryją się czary”. Obejrzało go około 160 dzieci z terenu naszej. Spektakl opowiadał historię Tomka, który postanowił zostać czytelnikiem miejscowej biblioteki. Z uśmiechem na ustach otworzył wrota prowadzące do czytelni, w której przeżył przygodę swojego życia.

Głównym celem dydaktycznym spektaklu było rozwijanie pozytywnej postawy do książek i czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości u dzieci. Profesjonalni aktorzy w ciekawy sposób podkreślili potrzebę nauki czytania oraz szereg możliwości i korzyści wynikających z obcowania z literaturą. Dzieci dowiedziały się, że książki dostarczają nie tylko potrzebnych informacji, ale zapewniają rozrywkę i przenoszą w odległy i magiczny świat.

Dzieci bardzo żywo reagowali na przedstawione zdarzenia i wyrażały swoje emocje.

 
Zapraszamy! PDF Drukuj Email

 

 
Życzenia Świąteczne PDF Drukuj Email

 

 

 
BABSKIE POPOŁUDNIE PDF Drukuj Email

Już tradycją stało się, by z okazji święta kobiet, panie z terenu gminy Łubnice pojechały do Kielc. Nie inaczej było w tym roku... 10 marca 35-osobowa grupa spędziła miło czas w Galerii Echo, a wieczorem kobiety obejrzały ostatnią część jednego z najbardziej oczekiwanych filmów pt. ,,Nowe oblicze Greya".

Zanim opuściliśmy Kielce, każda uczestniczka wyjazdu otrzymała słodką niespodziankę wraz z życzeniami z okazji ,,Dnia Kobiet". Serdeczne podziękowania dla Anny Grajko wójta gminy Łubnice za zapewnienie autokaru.

Drogie Panie, życzymy Wam, aby takich dni pełnych radości, uśmiechu i beztroski, było 365 w ciągu roku, a nie tylko 8 marca...

 
Feriada 2018 PDF Drukuj Email

 

Centrum Kultury w Łubnicach jak co roku przygotowano szereg atrakcji w ramach akcji „Feriada 2017”. Każde ze spotkań było okazją do wzajemnej integracji i dobrej zabawy. Program tegorocznych ferii obejmował m.in. warsztaty plastyczne, które odbyły się w świetlicy wiejskiej w Orzelcu Dużym, Wilkowej, Słupcu i Czarzyźnie.

W sali widowiskowej Centrum Kultury odbył się spektakl teatralny o przyjaźni i tolerancji pt. „Na końcu świata… Przygody Misia i Kacpra pirata” wystawiony przez aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 56

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016